<< Avril >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter drespromoce à vos favoris
 Kloppova odluka da Liverpool pobijedi Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Klopp je ostao vjeran svojim uvjerenjima za rotaciju momčadi, čineći sedam promjena od subotnje 2-1 pobjede nad Leicesterom. Napustio je Philippea Coutinha i Muhamed Salah iz njegove momčadi, očito uz manje ozljede. Napustio je Roberta Firminoa na klupi. Nošenje nogometni dresovi fanova vjerojatno se slaže s tom odlukom I Klopp je učinio ono što niti jedan drugi menadžer u Premier ligi nije mogao na ovo razdoblje odmora. Svježe je zadržavao Liverpool dres igrače i još uvijek dobiva željene rezultate. Nije moguće da bilo koja momčad glumi sjajno tjedan dana i tjedan dana. Stoga je imperativ, osobito u uskim top-četiri utrke, pretvoriti podstandardne performanse u tri točke. Učinio je to. I umjesto da se u budućnosti podnese ostavku na manje podređene performanse od umornih igrača, Kloppovi igrači imat će taj dodatni snop energije i snage u nizu kako bi osvojili tu utrku.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-01-2018 à 09h07

Tottenham odlazi protiv Swansea i pobjede Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Tottenham je dominirao igrom bez stvaranja jasnih šansi, ali kada je nosio nogometni dresovi Harry Kane izabrao je svog suigrača Englesku internacionalno s divnim cross-field prolazom, srednjak je pinged u vrh kutak drugi put pitati nakon što je u početku bio odbijen od strane Lukasz Fabianski. Uspješno je stavio igru bez sumnje jer je, unatoč Tottenhamovoj naredbi lopte, domaća strana postigla više borbi nakon intervala i dva puta u minutu bila blizu, dok je Jordan Ayew preskočio na gol prije povratka s Tottenham Hotspur dres Victorom Wanyama je skrenuo iza sebe, s Tomom Carrollovim udarcem koji je pogodio Jan Vertonghen i udario u post. Na kraju, to je bio posao i maksimalne bodove zabilježene ispred domaćeg sukoba sa West Hamom Unitedom u četvrtak navečer.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 03-01-2018 à 08h16

Douglas Costa pomaže Juventusu 2-0 Torinu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Juventus će igrati Atalanta u polufinalu TIM kupova nakon što su prolazili pokraj Torina u prvoj utakmici 2018. Instinktivni napad Douglasa Costa i zacrnjeni napor Mandžukića vidjeli su La Vecchia Signora kako bi se osvojili 2-0 pobjeda nad njihovim prekobrojnim suparnicima. Nošenje obožavatelja nogometni dresovi osjeća da je njihova izvedba savršena. U 16. minuti, pucao iz Paulo Dybala je pogrešno pročistio obrana Turske i nosi Juventus F.C. dres Douglas Costa bio je na pravom mjestu da se povukao prvim udarcem na gol kako bi juve postavio 1-0. U 67. minuti Mandzukić je bio oprezan dok je lopta odskokala na svoj put, a on je prvi koji je prešao nadolazeći Milinković-Savić i stavio Juventu na 2-0.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-01-2018 à 08h23

Arnaiz opener, Barcelona 1-1 izvan stan Celta Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po treći put, Barcelona se vraća iz Viga bez pobjede, ali ovaj put će biti puno manje zabrinutosti. Budući da je sastanak večeras bio u Copa Del Rey, gdje se rezultat u prvoj nozi udaljava od kuće, nikada nije loš rezultat. Lijepo postavlja stvari za drugu nogu u Camp Nouu sljedećeg četvrtka, gdje bi se ukazali na odjeću nogometni dresovi Leo Messi i Luis Suareza, odsjeli ove večeri, mogli bi biti poslani na završetak posla. I Barcelona's New Year izgledi su također uzeli veliki poticaj s nosi FC Barcelona dres Ousmane Dembele igrajući svoj prvi natjecateljski nogomet od ozlijeđenih više od tri mjeseca prije. To je završilo 1-1, što je rezultat da će obje strane vjerojatno izgledati pozitivno. Barcelona će očekivati da će brojati prednosti u domu i osigurati mjesto u četvrtfinalu.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 05-01-2018 à 08h18

Bale 3 minute dva gola, Real Madrid 2-2 Celta Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Bilo je to slučaj koji su večeras dijelili između Real Madrida i Celta u Balaídosu. Bilo koja strana mogla je uzeti tri boda ili nosi nogometni dresovi Lucas Vázquez imao je dobru priliku dobiti pobjedu za Bijelaca posljednjim napadom utakmice u kojem smo morali čekati pola sata da vidimo prvi gol. Prije toga bilo je malo prilika, a najbolje su padale na Iago Aspas, koji je pogodio post nakon 13 minuta, a nosio je Real Madrid dres Casemiro, čiji je udarac s ruba područja spasio Rubén sa 26 minuta na sat. Gareth Bale postigao je 200. pogodak za Real Madrid u LaLigi pod Zinedinom Zidanom, brzo dodavajući 201. mjesto. Bale je postigao svoj prvi trener za Real Madrid na svim natjecanjima od studenog 2016. godine.