<< Juillet >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter drespromoce à vos favoris
 Monaka Frontier Falcao ozljeda osumnjičenih gotovo 9 bitke Svima neporažen Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Tim Monaco koji je prošle sezone nosio nogometni dresovi protiv Bordeauxa, momčad nije mogla brzo ući u državnu kuću, u prvom poluvremenu dominirala je protivnica da više vremena zahvati loptu i da je pogodio prvi gol, ali nakon protunapada poluvrijeme Bivši izjednačitelj povećao je povjerenje igrača, a momčad je nastavila ubrzani napad u drugoj polovici. Iako na mjestu događaja još uvijek postoji nekoliko vremena za rukovanje loptom, ofenziva i prijetnji nastali su još više, na kraju pobijedivši protivnika 2-1.

Taktički stil momčadi Monaka u dresu uglavnom je ofanzivno, a nedavna država također je održavala dobru izvedbu. Svaki je događaj postigao najmanje 2 gola u 10 uzastopnih utakmica, uključujući Lopeza koji je postigao 4 u tri lige. Lopta je u vatrenom stanju.

Kao obrambeni prvak, Monako nema nade za osvajanje prvenstva ove sezone, ali momčad je još uvijek drugi najjači protivnik u francuskom ofenzivu. On je dobar u uvredljivim i obrambenim strategijama. I dalje ima snažan utjecaj na dalekim igrama. Ceste su bile nepobjedive i postigle su 2 ili više golova u 6 bitaka. Situacija je još uvijek bila u nadlaktici.

Tim Monaka u AS Monaco FC dres 2017/18 bio je u mogućnosti ostati nepromijenjen protiv Strasbourga devet puta posljednjih godina. Posljednje tri sukobe uspjele su osvojiti više od dva golova i protivnika protiv nulte pepeo. Igrači mogu iskoristiti izvrsne rezultate zauzeti mentalitet sjedenja i pobjede. Prednost.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 09-03-2018 à 07h05

Premier liga - Manchester United 3-2 Crystal Palace Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

U sezoni 2017.-18., 29. kola Engleske Premier lige, momčad Manchester Uniteda nosi nogometni dresovi igrao se na stadionu Selhurst Park. Nakon zaostatka za dva kugla, pobijedili su Crystal Palace 3-2. Ciljevi Townsenda i Van Anholta pomogli su Crystal Palaceu voditi igru ​​s dva gola, a slijede Smolin i Lukaku. U 91. minuti, Martychov svjetski val je poznat.

Crystal Palace je preuzeo vodstvo u 11. minuti, u dresu iz Benteka, a Townsend pucao je na rubu kaznene zone kako bi pogodio Linderoff i protjerao ga u mrežu. Crystal Palace proširio je rezultat u prvih 48 minuta, a Martić je prekršio. Shurup je poslao slobodan udarac i poslao loptu naprijed. Van Anholt probio se u blizinu kuta 12 metara do blizine kuta, 2-0. Manchester United je u 55. minuti vratio grad. Crystal Palace je napravio kutak i Valencia je prešla iza ugla. Smarin je zabio mali udarac na rubu kaznenog prostora, 1-2. Manchester United je izjednačio rezultat u 76. minuti. Mata je prošao loptu. Sanchezov udarac iz ruba ograničenog područja bio je odbijen nakon što je blokiran. Lopta je stisnula tračnicu i oporila se. Lukaku se vratio na mrežu s niskim rezultatom od 10 metara, 2-2.

Manchester United je preokrenuo lore u 91. minuti i odbio je od ruba kaznenog prostora u Manchester United dres 2017/18 Bugabe. Maticchi ga pumpa u gornji lijevi kut na 25 metara, 3-2.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-03-2018 à 08h37

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-03-2018 à 08h57

Bibianna se promijenila u pomoćnik za reprodukciju videozapisa Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Njemačka nogometna organizacija priopćila je u petak kako će regrutirati četvoricu Bundesliga sucima u skupinu video refereeinga kako bi povećala točnost tehnologije reprodukcije videa, uključujući i Bib Anna, žensku suparnicu u nogometni dresovi.

Četiri suparnika nedavno su se kvalificirali za Bundesligu ove sezone. Uz Bibiana, tu su bili i Sven Jablonski u dresovima iz Bremena, Martina Petersena u Stuttgartu i Sven rovovima u Velenu. Trenutačno će samo pomoći u radu Centra za suce videa u Kölnu.

Bibianna je jednom žurno raspravljala o kvalifikacijama Bundeslige, no pokazala je izvrsnim nastupom da njezina sposobnost rada nije gora od ostalih sudaca. U ova četiri nova suca, Peterson u dresu izvodi najviše igara i igrao je kao sudac za pet utakmica. Bibiannaovo načelo rukovanja je: Nikad ne dopustite da nesreće na licu mjesta utječu na njegovu nadležnost za provođenje zakona. Očito je to učinila.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-03-2018 à 09h43

Liverpool dvostruko crvena pobijedit će i samoubojstvo Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

U finalu Lige prvaka 1/8, Porto, koji je nosio nogometni dresovi, otišao je u četvrtfinale i na prva četiri mjesta u poretku Premier lige. Čak i ako je 200. Double Reds 1-2 izgubio od Manchester Uniteda, čini se da je to slučaj. Ako pažljivo analiziramo Liverpoolov raspored, onda će biti iznenađujuće otkriće. Prva četiri su visi, nije stabilna!

Nakon što je Liverpool izgubio 1-2 Liverpoola na stadionu Old Trafford u Liverpoolu, 30 krugova udaraca bilo je 17 pobjeda, 9 crte i 4 gubljenja, privremeno je zauzelo treće mjesto u igri s 60 bodova, 2 boda više od jednokratne igre u Tottenhamu. , 7 poena iznad Chelseaja u dresu. Iako je Chelsea, koji je peti na ljestvici, možda 4 minute veći od utakmica-pobjedničkih utakmica, sljedeća igra Liverpoola nije lako, pogotovo za neke odigranih igara.

U Liverpool Premier ligi, preostalih osam protivnika su Waterford, Crystal Palace, Everton, Bournemouth, West Bromwicht, Stoke City, Chelsea i Brighton.

Uz siromašnu englesku Premier ligu, Liverpoolov tim koji nosi Liverpool dres 2017/18 također će ometati UEFA Lige prvaka. Sada su postigli četvrtfinale, a Tottenham Spurs već je eliminiran. Chelsea će se suočiti s Barcelonom s ukupno 9 od 10 situacija. , Liverpool će se natjecati za prva četiri u Premier ligi, dodajući određeni stupanj težine.