3031
<< Juillet >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter drespromoce à vos favoris
 Fernando Torres pomogao je Madridu 3-0 pobijedio Las Palmas Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosili su se nogometni dresovi Antoine Griezmann i Fernando Torres koji su se vratili na naslovnice dok se Atletico Madrid vratio na pobjedu i smanjio prazninu voditeljima LaLige Barcelone na osam bodova s 3-0 pobjedom nad Las Palmasom. Nosio je Atlético Madrid Griezmann koji je u 61. minuti postigao 1-0, dok su Las Palmas uhvaćeni na šalteru i nisu uspjeli naučiti svoju lekciju iz tog cilja. Nezaobilazna karta omogućila je brzom lomljenju Atletica, a Torres je odlično zauzeo samo njegov drugi cilj lige u kampanji i 600. gol za Atleti pod Simeonom na svim natjecanjima. Thomas Partey dodao je kasno sjaj na prvo mjesto, ali dok pobjeda sužava ono što bi trebalo biti odlučujuće vodstvo za Barca, čelnici će se očekivati da će se vratiti natrag na 11, kada odlaze na Deportivo Alaves kasnije u nedjelju.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 29-01-2018 à 08h14

Barcelona 2-1 pobijedio je Alaves u LaLigi Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Lionel Messi je preuzeo poznatu ulogu heroja jer je Barcelona spriječio pobjedu Camp Nouja kako bi pobijedio Alavesa 2-1 u LaLigi.

Nosio je nogometni dresovi John Guidetti, koji je zaprijetio uzrujanjem s otvorenim dvadesetminutnim otvaranjem.

Abelardo Fernández je strana i dalje dva boda iznad drop zone i bili su prepušteni rue propuštene šanse po vremenu nosio FC Barcelona dres 2017/18 Luis Suarez netirana za osmi vrhunskog utakmicu uzastopce s 18 minuta za igru.

Tipično, padao je na Messi da primijeni šut grafa dok je u 84. minuti sklupio lijep udarac slobodnim udarcem kako bi potaknuo neprestane proslave.

Barça odgovara rekordu kluba postavljenoj pod Pepom Guardiolom u 2009/10 odigravši 21 utakmicu u sezonu lige bez poraza. Ciljevi Suáreza i Messi bili su dovoljni da napuste FC Barcelona na 57 poena, jedanaest ispred Atlética.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-01-2018 à 04h39

Juventus je pobijedio Atalanta sa slabim marginama Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Juventus će zauzeti skromnu prednost u polufinalu druge polufinale Coppe Italia protiv Atalante nakon što je osvojio 1-0 pobjedom na maglovitom Stadio Atleti Azzurri d'Italia. Nosio nogometni dresovi navijača na sceni svi mislili da iako je samo jedan cilj, ali još uvijek prilično prekrasnom igru.

Nosio Juventus F.C. dres 2017/18 Gonzalo Higuain - očito ohrabren nakon završetka njegova šest Igra je cilj sušu protiv Chievo u subotu - dobio ih na žestok start s finim cilj nakon samo tri minute.

Domaćini su rijetko prijetili svojim nadmoćnijim protivnicima, ali Alejandro Gomez je izgubio zlatnu priliku da ih povuče u 24. minuti kada je Gianluigi Buffon porazio njegovu kaznu.

Juventus je u posljednjih 14 utakmica osvojio samo jedan gol. Gianluigi Buffon spasio je svoju 20. kaznu za Juve, prvo u Coppa Italia (bez dodatnog vremena i kaznenog udarca).

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 31-01-2018 à 08h19

Grad s udobnim 3-0 pobjedom nad West Bromom Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester City proširena svoje vodstvo na vrhu Premier lige na 15 poena, ali Pep Guardiola napustio pobjedu 3-0 nad West Brom s ozljedom strahove više nosio nogometni dresovi David Silva. Fernandinho prikupljaju svoj treći gol u sezoni na kraju nosio Manchester City dres 2017/18 Kevin De Bruyne je palac-savršenu loptu u 19. minuti, ali City druge playmaker. De Bruyne je okrunio još jednu uzvišenu pojedinačnu izvedbu izrade i završavajući drugu i 100. sezonu na svim natjecanjima, dok je Sergio Aguero dodavao svoje 24. kolektivno letjelice kao najbliži izazivač. Manchester United se srušio na 2-0 u Tottenhamu. Uvijek utjecajni Silva, kasno u prvoj polovici, s prividnim problemom kuka. Ako je Silvinu odsutnost usporediva s ozljedom ligamenata Leroyja Sanea koji je postavljen da zadrži njemački krilni lanac koji je odstranjen do sedam tjedana. Njihovi nagibi za šalice kod kuće iu Europi mogli bi podnijeti značajne posljedice.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 01-02-2018 à 04h16

Luis Suarez je pomogao Barcelona 1-0 pobijediti Valenciju Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nošenje nogometni dresovi Luis Suarez je dobio odlučujući gol kao Barcelona pobijedila Valencia 1-0 u prvoj utakmici svog Copa del Rey polufinalu u četvrtak.

Prvo poluvrijeme je duga jedna za Valencia, koji je ograničen odjeven u FC Barcelona dres 2017/18 Barca igrača protok šansi, ali je suočen s naizgled beskrajne baraž i samo uspio vidjeti 21 posto posjeda lopte. Međutim, za cijelo vrijeme Barca u posjedu, oni su malo zamišljeni i pokušavali probiti Valenciju prepuna obrane.

Stvari su se malo više otvorile nakon intervala, premda je Barcaova učinkovitost ispred cilja pokazala nekoliko znakova poboljšanja, prisiljavajući Valverda da uvede Philippe Coutinho s kluba. I sa 23 minuta da ide, Barca konačno pronašao put kroz zahvaljujući kombinaciji Messi i Suarez, osiguravajući vitko voditi da se na Mestalla sljedeći četvrtak.