<< Octobre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter drespromoce à vos favoris
 Barcelona je odbijena Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

U sezoni 18/19, peti krug La Lige potaknuo je važnu utakmicu. U Camp Nouu, Barcelona 2-2 navija s Girona FC. U prvoj polovici Lenglet je imao sumnjičav napad na lakat i bio je odbačen. Lenglet će i dalje biti suspendiran za jednu igru. Sada tisuće roditelja priprema svoje nogometni dresovi za svoju djecu.

U igri, Lenglet je osumnjičeni protivnik lakta u prvoj polovici. Nakon što je sudac Gregorio Manzano promatrao VAR, Lenglet je odbačen sa suda i Lenglet će propustiti sljedeću utakmicu. Španjolski nogometni savez službeno je najavio da španjolski natjecateljski odbor odbacio Barcelonsku žalbu protiv Lengletove crvene kartice, a Lenglet s FC Barcelona dres i dalje će biti suspendiran. Obavijest glasi: "Prema disciplinskim propisima Zapadnog nogometnog saveza, igrač Lengleta u Barceloni i drugi igrači silovito su se sudarali, sada je osuđen na zabranu, a klub je kažnjen sa 350 eura, a igrač je kaznio u iznosu od 600 eura."

Međutim, španjolski natjecateljski odbor konačno odbacio Barcelonsku žalbu, a Lenglet će propustiti utakmicu La Lige između Barcelone i Leganesa.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 27-09-2018 à 03h32

Borussia Dortmund 7-0 visi Nürnberg Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Peti krug Bundeslige je nastavio, Borussia Dortmund je igrao protiv Nürnberga kod kuće, nastavljajući neponovljivi rekord ove sezone. Borussia Dortmund pometao je Nürnberg 7-0 i rekao da su obožavatelji nosili nogometni dresovi bili vrlo sretni.

Borussia Dortmund imala je 4231 formaciju, a igra je otvorena samo 9 minuta. Pulisićeva izravna propusnica izbjegla je branitelja. Larsson je pogodio u kaznenom prostoru i Borussia Dortmund vodio Nürnberg 1-0. U 32. minuti, Philipp je pomogao Reusu u bodovanju. U konačnici, dvije strane nisu postigle nikakva postignuća u prvoj polovici. Borussia Dortmund vodio je 2-0. U drugoj poluvremenu igra je bila jednostavna, a Hakimi je ponovno napisao rezultat na 3-0 za Borussia Dortmund. U 58. minuti, Reus je zabio još jedan gol. Reus je postigao 100. gol u Borussia Dortmund dres br. U 74. minuti Borussia Dortmund je zabio još jedan pogodak! U 85. minuti, Borussia Dortmund otišao je u sljedeći grad! U 88. minuti Borussia Dortmund je zabio još jedan gol! Borussia Dortmund 7-0Nürnberg. Na kraju, Borussia Dortmund je pobijedio Nürnberg 7-0 kod kuće.

Borussia Dortmund pobijedila je Nürnberg 7-0 kod kuće i nastavila se neprestano ove sezone.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-09-2018 à 05h12

Lopetegui nije zabrinut zbog slabosti Real Madrida Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

U posljednje dvije utakmice, Real Madrid je postigao samo jedan gol, s jednom pobjedom i jednim gubitkom. Međutim, trener Real Madrida Lopetegui rekao je da nije zabrinut zbog sposobnosti momčadi da postigne rezultat. U tim igrama tisuće navijača koristile su nogometni dresovi u areni.

Ovog ljeta Ronaldo se preselio u Juventus, ali Real Madrid nema načina da pronađe zamjenu za portugalsku superstar. Do sada ove sezone, Real Madrid je postigao 12 golova u ligi, uključujući i Benzema osvojio 4 gola, a Bale nosio Real Madrid dres postigao 3 gola. U ovoj sezoni, Real Madrid je izgubio 3 gola i postigao 1 gol u zadnja dva kruga. Iako je bilo mnogo velikih pobjeda prije, Real Madrid izgleda kao da je nedavno izgubio bodovanje sposobnosti, ali glavni trener Lopetegui nije zabrinut. Mislim da je tim stvorio dovoljno prilika da iskoristi priliku za postizanje rezultata.

Glavni trener Lopetegui uvjeren je u tim koji treneri. On vjeruje da ima različite podatke iz različitih kutova, a njegov tim ima mnogo izgleda za postizanje ciljeva.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-10-2018 à 04h06

Juventus 2-0 Udinese Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

U sezoni 2018-2019 Serie A igrao je borbu u osmom krugu, Juventus je igrao protiv Udine. Juventus je postigao Utense 2-0 s ciljem od Bentancura i Ronalda. Također je vrlo uzbudljivo za mnoge fanove koji ih podržavaju, oni će i dalje koristiti nogometni dresovi sljedećoj igri.

Na početku igre Udinese je preuzeo vodstvo u udaranju lopte. Kao što je Juventus, koji je osvojio sedam pobjeda u ligi, predvidljivo je da će Udinese biti uspješan. U 33. minuti igre, Cancelo je napravio pravi prolaz i Bentancur je postigao ispred gola, 1-0! Juventus je preuzeo vodstvo. U 37. minuti Ronaldo je nosio broj 7 Juventus F.C. dres postigao točku s Mandžukić 2-0! Juventus širi svoj vode! U prvoj polovici vremena bilo je najviše 1 minutu, a obje strane nisu davale doprinos tijekom vremena zaustavljanja. U drugoj polovici igre, Juventus je preuzeo vodstvo u izbacivanju lopte. Ipak, niti jedna strana nije stvorila dobru priliku, a napokon je Juventus pobijedio Udinesea 2-0.

Juventus je osvojio osam uzastopnih pobjeda u ligi i nastavio održavati pobjedničku vrpcu kako bi vodio poredak Serie A.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 09-10-2018 à 03h53

Terry završava svoju 23-godišnju karijeru Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nova sezona tek počinje, ali postoje i neki stari igrači koji se spremaju oprostiti na ovoj pozornici. 37-godišnja Engleska zvijezda Terry odlučila se u mirovinu jučer. Legendarni kapetan Chelsea završio je 23-godišnju karijeru. Mislim da će mnogi obožavatelji kupiti nogometni dresovi kako bi obilježili legendarnu kapetanu.

Kad sam bio mlad, bio sam iz Engleske poznatog treninga mladih West Ham, ali Terry je izabrao da se pridruži Chelseu u dobi od 14 godina i ostao 22 godine. On je predstavljao Blues u 717 utakmica i postigao 67 golova. Pomaže timu osvajanja bezbrojnih trofeja, a najbolji je kapetan povijesti momčadi koji su priznali navijači. Danas, Chelsea je jedan od Premier liga divova, ali prije 20 godina bio je samo drugorazredni tim. Terry je svjedok uspjeha tima i svjedok. Uzeo je 13 godina u malu narukvicu na Terryjevom Chelsea dres koji je postao novi kapetan momčadi i to je bila prva sezona koja je postala kapetan koji je vodio Chelsea da uzme natrag prvak prvaka u Premier ligi koji je bio udaljen 50 godina.

Veterani nisu mrtvi, ali umiru. Želim mu sreću.